Skwer ul. Puławska

Wczorajsze zdjęcie wzbudziło wśród Was dużo miłych wspomnień i emocji. Dziękuję za komentarze i polubienia. 🙂

🙋‍♀️ A dzisiaj STOIMY W TYM SAMYM MIEJSCU, ale robimy ogromny krok w przeszłość Piaseczna. Publikowane zdjęcie przedstawia ćwiczących członków Piaseczyńskiego Towarzystwa Gimnastycznego “Sokół”.

Na obu zdjęciach (wczoraj i dziś) widnieje charakterystyczny budynek piekarni Olszewskich przy ulicy Młynarskiej 3, powstały jeszcze przed 1914 rokiem.

🔸 Zdjęcie pochodzi ze zbiorów prywatnych Pani Janiny Markowskiej wdowy po burmistrzu Piaseczna w latach 1937–1939 Mieczysławie Markowskim, który był założycielem i prezesem “Sokoła”, a Pani Janina członkiem Towarzystwa.

Projektujemy i drukujemy ulotkifoldery firmowekatalogibroszury. Zapraszamy po cyfrowe i offsetowe plakaty oraz wydruki wielkoformatowe.

Zrealizujesz z nami artykuły firmowe niezbędne do prowadzenia Twojego biura i działu marketingu: papier firmowykoperty z nadrukiemzaproszenia, bloczki, notesyteczki ofertowe. Działamy zdalnie z bezpłatną dostawą kurierską. Klientów z okolic Warszawy zaprasza również nasze biuro i studio graficzne w Piasecznie.